Zaproszenie na Noc Muzeów 2017

Zbliża się kolejna Noc Muzeów.
Tradycyjnie Muzeum Ziemi Złotowskiej zaprasza do wieczornego zwiedzania połączonego z atrakcjami. Przez budynkiem muzeum gości będzie witała diorama punktu sanitarnego 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej z 1944 roku przygotowana przez Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej "TOBIE OJCZYZNO".
Natomiast przestrzenie muzealne w tym roku wypełnią się mieszkańcami. Będzie można poznać życie codzienne w izbie krajeńskiej oraz saloniku mieszczańskim sprzed prawie 100 lat, inscenizowane przez uczniów Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 w Złotowie. Poza podglądaniem dawnych zajęć domowych, będziemy zachęcać publiczność do uczestnictwa w grach i zabawach.  Ożywione muzeum będzie otwarte do ostatniego gościa. Zapraszamy!

RELACJA Z NOCY MUZEÓW 2017: