poniedziałek - piątek 8-16 sobota 10-14

Konferencja „Kolory Krajny”

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile przy współpracy z  Muzeum Ziemi Złotowskiej oraz z Biblioteką Pedagogiczną w Pile, Filią w Złotowie pragnie zaprosić nauczycieli na konferencję metodyczną, w tym roku zatytułowaną „Kolory Krajny”. Przygotowana w formule warsztatów i spotkań z Twórcami regionu dostarczy gotowych rozwiązań metodycznych do prowadzenia zajęć z elementami sztuki ludowej na różnych przedmiotach oraz etapach edukacyjnych.

Wydarzenie jest wyjątkową okazją do tego, aby kolejny raz doświadczyć, że sztuka ludowa  jest  wspaniałą inspiracją do pracy z uczniami.

Konferencja odbędzie się 3.12.2022r. w godz. 10.00 – 14.00. w budynkach Muzeum Ziemi Złotowskiej. Startujemy o 10.00 w Spichlerzu Złotowskim przy ul. Spichrzowej 9. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu się do udziału w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek oraz materiały edukacyjne, które nauczyciele będą mogli wykorzystać w swojej praktyce dydaktycznej.

Skip to content