Komunikat o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury w tym muzeów

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury w tym muzeów.

czytaj więcej tutaj

W związku z powyższym prosimy o kontaktowanie się z pracownikami muzeum tylko drogą telefoniczną i mailową. Pocztę odbierać będziemy od poniedziałku do piątku w godz. 10-14. Telefon dyżurujący 67 263 28 72 i 791 358 556.

Jednocześnie informujemy, że wydarzenia (zajęcia edukacyjne, spotkania, warsztaty, wykłady i wernisaże) planowane do końca marca zostają odwołane bądź przełożone. O nowych terminach będziemy Państwa na bieżąco informować na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.