poniedziałek - piątek 8-16 sobota 10-14

podsumowanie konkursu „Szopka złotowska” i wręczenie nagród

Muzeum Ziemi Złotowskiej zaprasza do aktywnego udziału w finisażu wystawy prac konkursowych „Szopka złotowska” pod patronatem Burmistrza Miasta Złotowa
2 lutego 2023 r. (czwartek), godz. 17:00
Galeria za Winklem, plac Paderewskiego 13 w Złotowie

W trakcie finisażu zostaną zaprezentowane wyniki konkurs pod patronatem Burmistrza Miasta Złotowa oraz wręczone nagrody. Nagrody są wynikiem plebiscytu osób zwiedzających wystawę w czasie jej trwania. Uchylimy nieco rąbka tajemnicy i zdradzimy, że nagrodą w konkursie na Szopkę złotowską będzie m.in. zaproszenie na sesję zdjęciową do ASP Fotografia Agnieszka Suchora-Pawlak . Podsumowanie konkursu już 2 lutego. Zachęcamy do udziału w finisażu nie tylko uczestników konkursu, ale całe rodziny i mieszkańców regionu, gdyż będzie to również oficjalne zakończenie wystawy „Magia szopki krakowskiej”

Do konkursu zaprosiliśmy szkoły, przedszkola, instytucje, a także osoby indywidualne (rodziny). Nie narzuciliśmy ani techniki wykonania pracy, ani materiałów, ani rozmiarów. Najważniejsze było, aby przestrzenne szopki nawiązywały do tradycyjnych elementów kultury materialnej Krajny Złotowskiej, były oryginalne, estetyczne i angażowały jak największą ilość osób. Na konkurs zgłoszono ponad 30 prac, z czego najwięcej w najstarszej kategorii wiekowej!

Skip to content