poniedziałek - piątek 8-16 sobota 10-14

Wakacyjny Klub Małego Muzealnika 2024

Hurra!

Niedługo wakacje, ogłaszamy więc nabór do Wakacyjnego Klubu Małego Muzealnika. Zostań małym archeologiem lub zawadiackim poszukiwaczem przygód. Poznaj warsztaty i zajęcia archeologiczne i wędruj w czasie razem z nami!

Jak co roku w tym czasie Muzeum Ziemi Złotowskiej zaprasza dzieci od 7 roku życia do udziału w warsztatach muzealniczych w terminie 1 – 5 lipca 2024 roku w godzinach 10:00 – 13:00 w Zagroda Krajeńska w Złotowie

To nie tylko świetna zabawa, ale także mała edukacyjna przygoda. To doskonała okazja, aby dzieci mogły rozwijać swoje zainteresowania historią, sztuką, kulturą w interaktywny i angażujący sposób. Nasze zajęcia są przygotowane z myślą o najmłodszych, aby w przystępny sposób przybliżyć im fascynujący świat przeszłości i wspólnie odkrywać magię dawnych epok.

W tym roku zapraszamy na archeologiczne warsztaty, które przeniosą dzieci w zamierzchłe czasy i pozwolą poznać trudy życia dawnego człowieka. Wkroczymy w niesamowity świat dawnych kultur, zabytków i rzemiosła. Damy się porwać zagadkom przeszłości. Dzieci będą mogły znaleźć odpowiedzi na pytania takie jak:

• Jak żyli ludzie epoki kamienia?

• Jak wyglądały najstarsze dzieła sztuki?

• Jakie zwierzęta żyły wtedy na ziemi?

Zapisy ruszają 19 czerwca 2024 pod numerem telefonu: 67 263 28 72, lub osobiście w budynku Muzeum Ziemi Złotowskiej.

Skip to content