Warsztaty rzeźbiarskie w muzeum – Agata Urbańska-Krasowska

06 listopada (niedziela) 2016, godz. 15
27 listopada (niedziela) 2016, godz. 15

Muzeum Ziemi Złotowskiej w Złotowie zaprasza na zajęcia rzeźbiarskie powiązane z aktualną wystawą czasową. Ekspozycję w dolnej sali złotowskiego muzeum tworzą m.in. prace powstałe z połączenia ceramiki i drewna. Autorka dzieł – Agata Urbańska-Krasowska lubi eksperymentować z materiałem i warsztatem artystycznym. Artystka ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć plastycznych w różnych grupach. Warsztaty poprzedzi krótka prelekcja tematyczna, będącą inspiracją dla uczestników do dalszej pracy z gliną. W ramach zajęć  będzie można się dowiedzieć – Skąd się bierze glina? Jak tworzyć w glinie? Z czym łączyć ceramikę? Jak malować swoje prace? Autorskie techniki rzeźbiarskie pozwolą w przyjemny sposób stworzyć niepowtarzalne figurki. Poziom zajęć zostanie dopasowany do wieku uczestników. Dostarczamy wszelkie materiały niezbędne do realizacji zajęć oraz zapewniamy wypał prac ceramicznych.

Uwaga – warsztaty przewidziane są na dwa spotkania!
6 listopada 2016 (niedziela), godz. 15
27 listopada 2016 (niedziela), godz. 15
Koszt udziału w obu spotkaniach – 10 zł/osoby.
Ilość miejsc jest ograniczona.
Obowiązują zapisy – w siedzibie muzeum oraz pod nr tel. 531 004 108.

Zapraszamy!